cloud cloud cloud cloud cloud cloud
cloud cloud

Hakkımızda

Hakkımızda

VDS Kirala 2016 yılında faaliyete geçen ve her yıl gelişerek müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedefleyen bir hosting şirketidir. Sunucularımız İstanbul ve Bursa lokasyonunda yer almaktadır. Türkiye lokasyonda yer alan sunucularımız sayesinde verileriniz yurt içinde kalır.

VDS kirala olarak hem bireysel hem de kurumsal çözümler sunuyoruz. Büyük şirketlerin büyük boyutlarda veri barındırma taleplerine çözüm getirdiğimiz gibi küçük ve orta ölçekli firmaların sunucu ihtiyacını da karşılıyoruz.

VDS kirala olarak her ihtiyaca uygun nitelikte güvenli ve yüksek performanslı VDS kiralama hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bunun için birbirinden farklı özellikte VDS sunucu paketleri sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz özelliğe sahip VDS paketlerimizden dilediğinizi seçerek kiralayabilirsiniz. Otomasyon sistemi sayesinde sunucunuz dakikalar içinde hazırlanarak size teslim edilir.

Misyonumuz

Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatla sunuyoruz. Bunu yapabilmek için kendimizi devamlı olarak geliştiriyor ve altyapımızı güçlendiriyoruz. Satış öncesi ve sonrası desteğe son derece önem veriyor, müşterilerimizin destek taleplerini en kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz.

Vizyonumuz

VDS kiralama alanında lider olmak ve sektöre öncülük eden bir şirket haline gelmektir. Devamlı olarak yeni yatırımlar yaparak sektörde yeniliklerin öncüsü olmak ve her daim yüksek müşteri memnuniyetiyle bilinmek hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

VDS Kirala Neden Farklıdır?

VDS kirala olarak mümkün olan en uygun fiyatlarla güvenli, kaliteli ve yüksek performanslı VDS kiralama hizmeti sunuyoruz. Sunucularımızı 7/24 izleyerek oluşabilecek problemleri hızlıca çözüyor ve olabildiğince kesintisiz bir hizmet sunmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Sunucunuzdaki verilerinizin sizin için ne kadar değerli biliyoruz ve herhangi bir nedenle verilerinizi kaybetmemeniz için her ay bir kez ücretsiz sunucu yedekleme hizmeti sunuyoruz.

Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Hizmetimizden memnun kalmadınız mı? Kiraladığınız sunucuyu 7 gün içerisinde hiçbir koşul ve şart olmadan geri iade edebilirsiniz.

Sunucuyla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda destek talebi oluşturabilirsiniz. Alanında uzman kişilerden oluşan teknik ekibimiz sorunu en kısa sürede analiz edecek ve çözümüyle ilgili olara size geri dönüş yapacaktır.